Na de succesvolle start vorig jaar gaat de openluchtserie “Muziek in het Park” in Bad Mergentheim op 30 en 31 mei 2025 de volgende ronde in. Muziekliefhebbers kunnen zich verheugen op twee opzwepende concertavonden in de openlucht - midden in de prachtige ambiance van het Kurpark van Bad Mergentheim.
Een weekend vol muzikale hoogtepunten
“De sfeer in het muziekpaviljoen is uniek en veel mensen kennen het al van het jaarlijkse Kurparkfest. Met 'Music in the Park' creëren we opnieuw speciale openluchtmomenten die de zomer in Bad Mergentheim verrijken,” zegt kuurdirecteur Sven Dell.
Het muziekweekend begint op vrijdag 30 mei met de Roland Kaiser Tribute Show met band. Fans kunnen zich verheugen op een authentiek eerbetoon aan een van de grootste popsterren van Duitsland. Met hits als “Manchmal möchte ich schon mit dir”, “Joana” en “Dich zu lieben” neemt de tributeband het publiek mee in de wereld van Roland Kaiser en herleven de beste momenten uit zijn indrukwekkende carrière. Roland Kaiser is een van Duitslands grootste entertainers en heeft de harten van miljoenen fans veroverd. Deze buitengewone tributeshow viert zijn ongeëvenaarde 50-jarige muziekcarrière en wordt gepresenteerd door uitmuntende artiesten die met hun muzikale talent zijn hits tot leven brengen.
Op zaterdag 31 mei rockt de Westernhagen-tributeband “Willenlos Sexy” het podium. De negenkoppige formatie rond frontman Dr. Timo Werner viert de grootste hits van Marius Müller-Westernhagen - waaronder klassiekers als “Mit Pfefferminz bin ich dein Prinz”, “Willenlos” en “Sexy”. Met een driekoppige blazerssectie, een energieke podiumpresentatie en indrukwekkende muzikale perfectie zorgt de band voor pure rock'n'roll en echte kippenvelmomenten. In 2021 werd de band onderscheiden met de Duitse Rock Pop Award.
Vakantie Bad Mergentheim
Liebliches Taubertal
Bad Mergentheim is één van de grootste kuur- en medicinale baden van Baden-Württemberg.
De data in een oogopslag
- Vrijdag 30 mei 2025: Roland Kaiser Tribute Show (20:00)
- Zaterdag 31 mei 2025: Westernhagen tribute band “Willenlos Sexy” (20:00)
Plaats: Muziekpaviljoen in het kuurpark van Bad Mergentheim
Verzeker je van kaarten en wees erbij
De voorverkoop voor beide concertavonden is al begonnen. Het is de moeite waard om vroeg tickets te kopen om deel uit te maken van deze unieke openluchtervaring. Meer informatie en tickets zijn online verkrijgbaar op kurpark.reservix.de/events en bij de gebruikelijke voorverkooppunten.
Wees erbij als het Kurpark wordt omgetoverd tot concertarena en er onvergetelijke muzikale momenten worden gecreëerd.